Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Misyon

Tüm dünyada, Lazer Epilasyon aletleri iimalatı sektöründe gelişen teknolojiyi takip ederek öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak. Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

Vizyon

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak.

Hedefimiz

Türkiye'de üretilen Eva Life 8 lazer epilasyon markasını tüm yenilikler ile güncelleyerek dünyanın sayılı markaları arasına sokmak ve Kendi markamızı en üst seviyeye ulaştırmaktır.
Hakkımızda

Eva Life 8 Lazer Epilasyon

Dijital Kozmetik

Profesyonellik
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Üretim Gücü
100%

Eva Life 8’in Ana yetkili satıcısı ve üreticisi olarak 1999 yılından bu yana hizmet vermekte olan Digital Kozmetik Tic. Ltd. Şti. geniş referans ağı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin en çok tercih edilen firması ve markası olmuştur. 20 Yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız, kozmetik cihaz üretiminde ve satışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dijital Kozmetik, Eva Life 8 resmi üreticisi olup aynı zamanda ana yetkili satıcısıdır. Tecrübeli teknik ekibi ile Türkiye’nin her yerine aynı gün teknik destek imkanı sağlayan firmamız, uzman kadrosu ile uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Dijital Kozmetik, sadece Eva Life 8 değil, aynı zamanda bir çok kozmetik cihaz üretimi sağlamaktadır. Dijital kozmetik, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve üretmiş olduğu kozmetik cihazlarda en yeni teknolojileri kullanmayı hedeflemektedir.

Video

Eva Life8 Lazer Epilasyon Tanıtım Videomuz

Eva lİfe8 Avantajları

Neden Eva Life8

Eva Life 8 Ana Yetkili Satıcısı ve üreticisi Dijital Kozmetik, son 10 yıl içerisinde Türkiye’de bir çok uygulama merkezinin tercihi olmuştur. Eva Life 8’in başarısının temelinde ise en yeni teknolojilerin kullanılması ve etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

 

Etik

Eva Life 8 uzman kadrosu olarak faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

Kalite

Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

Güven

Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.