Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Hizmetlerimiz Merkezimize 0554 98900 06 numaradan ulaşabilir müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz, ayrıca 0554 224 80 73  numaradan da WhatsApp uygulaması ile de bize ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz; Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00; Cumartesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri Çağrı Merkezimiz hizmet vermemektedir. Alışverişiniz öncesinde güzellik ve kişisel bakım uzmanlarımızdan ihtiyacınıza yönelik en doğru ürün seçimi hakkında destek alabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerine iletişim formumuzdan sorularınızı, talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mesajlara en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.  
Saat 15.00’a kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi 1-3 gün arasında değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Saat 15.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içerisinde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Üyelik zorunluluğu yoktur fakat siparişlerinizi daha kolay vermek, siparişinizi takip etmek veya iptal, iade işlemlerini çok daha hızlı yapabilmek için üye olmak gerekmektedir.

Ürün iptalinde iade süreci için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

İadeniz, ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 7 gündür.

Ödeme seçeneklerimizde

Online Kredi ve Banka Kartı
Kapıda Nakit Ödeme
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
Yöntemleri bulunmaktadır. Size uygun ödeme yöntemini seçip ilerleyiniz.

Online ödemelerde yapabileceğiniz taksit sayılarını ödeme ekranından inceleyebilirsiniz.
www.evalife.com.tr üyeliğiniz sırasında iletmiş olduğunuz bilgileriniz özel şifreleme metoduyla serverlarımızda uluslararası standartlara uygun bir şekilde saklanmaktadır. www.evalife.com.tr’a üye olan veya alışveriş sırasında bilgilerini ileten müşterilerimizin kişisel bilgileri hiçbir kurum, kuruluş ve firma ile paylaşılmamaktadır.
www.rover.com.tr sitemiz aracılığıyla yapacağınız ödemelerinizde en yüksek güvenlik sistemi olan, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan, uluslararası bir standart olan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. SSL sertifikası, bilgisayarınız ile Rover kozmetik serverları arasındaki iletilen bilgileri 128 bit şifreleme ile korunmasını sağlar. Ödeme sayfalarındayken adres barınızın sağında veya solunda bir anahtar görebilirsiniz. Bu sertifikaya tıkladığınızda www.evalife.com.tr SSL Sertifikası hakkında bilgi alabilirsiniz. www.evalife.com.tr sitemiz aracılığıyla alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri şifreleyerek banka bilgi sistemlerine iletilir, kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Rover kozmetik sistemlerine kaydedilmez.

Siparişinizdeki bir ürünü iptal etmek, yeni ürün eklemek veya eklediğiniz ürünü değiştirmek istiyorsanız, talebinizle ilgili olarak müşteri hizmetlerimize telefon ile veya info@evalife.com.tr adresine mail ileterek bilgi vermeniz gerekmektedir. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için, değişikliğinizin yansıtılabilmesi için en kısa sürede bilgi vermenizi rica ederiz.