Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

 

Lazer Epilasyon artık günlük hayatımızda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her kadının vazgeçilmezi olarak bilinir. Aynı zamanda erkeklerde çok sıklıkla kullanmaktadır. Özellikle bakımına ve güzelliğine önem veren kadınların tercihi elbette lazer epilasyondur. Teknolojinin en üst standartlarda gelişmesiyle meydana gelen lazer epilasyon cihazları, daha güzel cilde sahip olmak isteyen kadınların beklentilerini karşılar. Elbette ki beklentileri karşılayan lazer epilasyon cihazları, güzellik merkezlerinin de vazgeçilmezidir.

 

Günümüzde hemen hemen her estetik merkezinde yaygın bir şekilde kullanılan bu cihazlar, teknolojinin çığır açan yenilikleri ile ortaya çıktığı için gayet kullanışlıdır. Bilhassa basit ve pratik kullanımı sayesinde, güzellik uzmanlarına da her konuda destek sağlıyor.

 

Faydasını ve özelliklerini saymakla bitiremediğimiz lazer epilasyon cihazlarının üretimini gerçekleştiren firmamız, teknik servis kapsamında hizmet sunar. Siz değerli müşterilerimiz de bütçenize uygun fiyatlı lazer epilasyon cihazlarına sahip olabilir, aynı zamanda var olan cihazlarınız için tamir ve onarım hususunda sınırsız destek alabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmak, temel prensibimizdir.

 

Lazer Epilasyon Cihazları

 

Hayatımızın her alanında rastladığımız lazer epilasyon cihazları, vücut üzerinde ki bütün tüyleri gidermek için kullanılır. Buna bağlı olarak günümüzde genellikle kadınlar bu tedavi yöntemini tercih etmekte ve lazer epilasyon cihazlarından da memnun kalır. Firmamız da insanların memnuniyetini sağladığı, için yaptığı işle daima gurur duyar. Lazer epilasyon üretim ve teknik servis hizmetleri olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem verdiğimiz gibi estetik adaylarının da memnuniyetine daima önem veriyoruz.

 

Söz konusu üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm lazer cihazları ve aynı zamanda teknik servis kapsamında birincil ilkemiz daima müşteri memnuniyetidir. Buna bağlı olarak çözüm odaklı çalıştığımızı da belirtmek isteriz. Adresiniz her nerede olursa olsun, kapınıza kadar geliyor ve teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bununla beraber, güzellik merkezinin için yeni bir cihaz talep ettiğiniz de şubemize gelmeden adresinize kadar getiriyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile çalışan firmamız, hem lazer cihazları, hem de teknik servis kapsamında daima en uygun fiyatlar ile hizmet veriyor.

 

Lazer Epilasyon Üretim ve Teknik Servis

 

Lazer epilasyon üretim ve teknik servis desteği kapsamında geçmişten günümüze hizmet sunan firmamız, daima başarılı ve güvenilir bir firmadır. Lazer epilasyon cihazı üretimini alanında mühendisler ve personeller gerçekleştirir. Teknik servis desteğini ise lazer epilasyon kapsamında uzman teknik personeller gerçekleştirir. Bütün personellerimiz lazer epilasyon cihazları alanında deneyimli ve eğitimlidir. Bu bakımdan bütün işlemler başarılı olarak gerçekleşir ve sizler de hizmetlerimizden daima memnun kalırsınız.

 

Lazer epilasyon cihazınızın markası ve modeli fark etmeksizin her türlü cihazı itinayla onarıyoruz. Adresinize kadar gelen ekibimiz cihazın problemini sizlerden öğrendikten sonra ilk olarak gerekli incelemeler yapılır. Ardından cihazın orijinal parça değişimi yapılması gerekiyor ise orijinal parça değişimi yapılır. Fakat farklı bir problem söz konusu ise teknik personellerimiz tarafından gerekli ekipmanlar ile her türlü problem çözülür. Üstelik bütün problemler kalıcı olarak çözüleceği için hiçbir aksilik yaşamayacağınızı hatırlatmak isteriz. Teknik servis olarak, tamir ve onarım bazında faaliyetlere devam ettiğimiz gibi bakım hizmetlerini de itinayla gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber hız kesmeden devam eden lazer epilasyon cihazlarının üretimi de güler yüzlü personeller tarafından memnuniyetle gerçekleşiyor.

 

Lazer Epilasyon Üretim Merkezi

 

Lazer epilasyon üretim merkezi olarak, her geçen gün çığır açmaya ve teknolojik boyutta yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Arızalı lazer epilasyon cihazınızı uygun fiyatlara onardığımız gibi bütçenize uygun olarak da siz değerli müşterilerimize birbirinden kaliteli lazer epilasyon cihazları sunuyoruz. Peşin ödeme bazında piyasanın en iyi fiyatı garantisiyle sıfır lazer epilasyon cihazı satış hizmeti sunan firmamız, sektörde birçok firmaya da örnek oluyor. Özellikle geliştirdiğimiz epilasyon cihazları ile güzellik merkezlerinin kalite standartlarını da artırdığımızı belirtmek isteriz. Daima yüksek standartlar hizmet sunan ekibimizin temel gayesi sizleri memnun ve mutlu kılmaktır.

 

Sektörde ki hedefimiz, her daim zirveye ulaşmaktır. Lazer epilasyon alanında zirveye ulaşmak için de elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz. Siz değerli ve kıymetli müşterilerimize lazer epilasyon üretim merkezi olarak, garantili lazer epilasyon cihazları sunuyoruz. Bu cihazlara sahip olduğunuz da güzellik merkeziniz daha aktif olacak ve müşterileriniz lazer epilasyon tedavisine hayran kalacaktır.

 

Garantili ve Güvenli Teknik Servis!

 

Bildiğiniz üzere lazer epilasyon cihazları, sadece estetik üzerine hizmet veren güzellik merkezleri veya klinik gibi ortamlarda kullanılması yasaldır. Başka bir işletme de kullanılmaz. Buna bağlı olarak ülkemizde ki pek çok güzellik ve estetik merkezinde de lazer epilasyon cihazları kullanılıyor. Güzellik merkezlerinde yaygın olarak kullanılan lazer cihazları her ne kadar kaliteli ve dayanıklı olsa da bu cihazların da bir ömrü olduğu için arızalanabiliyor.

 

Elbette ki bazı durumlardan kaynaklı olarak da lazer cihazları arıza yapabilir. Bu bakımdan karşınıza çıkan lazer epilasyon teknik servisimiz, her türlü arızayı yerinde onarmakta, garantili ve güvenli bir şekilde hizmet sunar. Cihazın problemi her ne olursa olsun, işinin ehli olan uzman ekibimiz ile bütün sorunlar giderilecektir. Özellikle cihazlarınız bütçenize uygun olarak tamir edilir ve size en kısa sürede cihazınız teslim edilir. Uzman ekip, donanımlı ekipman ve orijinal parçalar ile teknik servis işlemleri, daima başarılı olacaktır.

 

Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri

 

Estetik alanında bu cihazlarının üretimi ve tamiri ile desteğini devamlı sunan ekibimiz, sizlere profesyonel anlayış ile hizmet verir. Problemi kalıcı olarak çözen, cihazların en iyisini üreten ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin daima emrindedir.

Lazer epilasyon teknik servis firması olarak geçmişten bugüne yüzlerce müşterimizin cihazlarını tamir ettik. Bütün tamir ettiğimiz cihazlardan da daima başarılı sonuçlar aldık. Bilhassa hiçbir müşterimizden bugüne kadar şikâyet almadık. Bilakis her daim ve her yerde örnek bir firma olarak takdirle karşılandık. Çünkü firmamız bizzat profesyonel anlayış boyutunda bir hizmet sunduğu gibi güler yüz ve müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında da hizmetlerini sürdürür. Bu bakımdan sizlere önem verdiğimizi ve cihazlarınıza en iyi şekilde hassasiyeti gösterdiğimizi belirtmek isteriz. İşletmenizde kullandığınız cihazın problemi, markası ve modeli her ne olursa olsun, firmamızdan daima destek alabilirsiniz.

 

Lazer Epilasyon Cihazları ve Teknik Servis Fiyatlandırma

 

Genel olarak kadınların tercih ettiği lazer epilasyon tedavisi, ülkemizde çok yaygın olarak tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Estetik bir tedavi olarak da adlandırabileceğimiz lazer epilasyon, kısacası cilt üzerinde ki tüm tüyleri arındıran bir cihazdır. Yaklaşık 25 senedir estetik bir kapsamda kullanılan bu yöntem ile yüz binlerce kadın estetik adayı hedeflerine ulaşmıştır. Işınların uyarılmasıyla beraber elde edilen ışık demeti olan lazer, tıbbi ve estetik gibi pek çok alanda kullanılan bir ekipmandır.

 

Genel olarak kozmetik ve psikososyal bir sorun olan tüylenmenin tamamen yok olması için tercih edilen lazer epilasyon cihazları, teknolojisi gelişimi ile meydana gelen cihazlardır. Bu cihazların üretimini ve tamirini yapan bir firma olarak her daim hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz cihazların ve teknik servis hizmetlerimizin fiyatlarını, danışma hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment