Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Cihazı

Lazer-Epilasyon-Cihazi-scaled.jpg

Lazer Epilasyon Cihazı

 

Günlük hayatımızda çok sık şekilde karşımıza çıkan lazer epilasyon, diğer epilasyon çeşitlerinden kalıcı ve gayet sağlıklı olduğu için tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide ki en önemli amaç, vücut üzerinde ki bütün tüyleri gidermek ve kişiye daha pürüzsüz bir cilt kazandırmaktır. Elbette günümüz teknoloji kaynaklarından dolayı ortaya çıkan lazer epilasyon cihazları ile tüysüz, pürüzsüz ve özellikle daha güzel bir cilde kavuşmak mümkündür.

 

Bu bakımdan hemen hemen her estetik merkezinde bulunan lazer epilasyon cihazları, günlük hayatımızda da sıklıkla tercih edilen bir tedavi yöntemidir. İşte tam bu noktada hizmet sunan firmamız, lazer epilasyon cihazı kapsamında hem üretim hem de tamir olmak üzere sizlere çözümler üretmektedir.

 

Lazer Epilasyon Cihazı Nedir, Ne İşe Yarar?

 

Lazer epilasyon cihazı, kişinin vücudu üzerinde ki bütün tüyleri kalıcı olarak yok eden bir cihazdır. Bu cihazın en önemli parçası da lazerdir. Işınların uyarılması ile elde edilen ışık demeti olan lazer, tıbbı ve estetik bazında pek çok alanda tercih edilir. Özellikle estetik alanlarında kullanılan lazerler ile başarılı ve kalıcı bir şekilde estetik tedavisi olmak mümkündür.

 

Psikososyal ve kozmetik bir problem olan her türlü tüylenmenin giderilmesi için kullanılan lazer epilasyon cihazı, yaklaşık 25 senedir uygulanan bir yöntemdir. Özellik bu yöntem kapsamında genel olarak başarılı sonuçlar alındığı için günümüzde de çok yaygın tercih ediliyor. Lazer epilasyon cihazı üretimi ve tamiri kapsamında hizmet sunan firmamız da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvencesi için en kaliteli üretimi yapıyor ve her markada ki lazer epilasyon cihazlarınızın tamirini gerçekleştiriyor.

 

Lazer Epilasyon Üretimi

 

Arızalı lazer epilasyon cihazlarınız en uygun fiyatlar ile onarıldığı gibi bütçenize uygun lazer epilasyon cihazlarının satışı da memnuniyetle sunulmaktadır. Dilerseniz lazer epilasyon tamir hizmeti ve aynı zamanda dilerseniz bütçenize uygun cihazlar, sizinle beraber olacaktır. Günümüzde bildiğiniz üzere 4 adet lazer epilasyon çeşidi vardır. Bunlar; ruby lazer, diode lazer, nd yağ lazer ve alexandrite lazerdir.

 

Her bir lazer çeşidinin birçok farklı yanı bulunuyor Elbette her birinin de estetik boyutunda ki işlevi farklıdır. Bu bağlamda estetik işletmeleri de genel olarak işletmesinin lazer epilasyon hizmetine göre bir cihaza sahip olmaktadır. Bu sayede hem başarılı operasyonlar gerçekleşir, hem de sağlıklı ve güvenli bir epilasyon hizmeti sağlanır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bütün lazer epilasyon modelleri, en yüksek standartlarda üretilmektedir. Bu bağlamda memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Lazer Epilasyon Teknik Servis Faaliyetleri

 

Lazer epilasyon teknik servis olarak en güçlü ekibimiz ile başarılı bir boyutta hizmet vermeye devam ediyoruz. Lazer epilasyon cihazı kapsamında cihazın sorunu her ne olursa olsun, güçlü ekibimiz ile sorun en kısa sürede ve başarılı bir şekilde çözülecektir. Elbette ki sadece problemler vasıtasıyla teknik servis hizmeti sunmuyoruz.

 

Lazer epilasyon cihazlarının sağlıklı bir şekilde çalışması için bakım hizmetini de sunuyoruz. Tamir, onarım, bakım çalışmaları ile sizlerin memnuniyetini sağladığımız gibi cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını da sağlıyoruz. Bu sayede sizler memnun kalırken, estetik tedavisi olacak adaylar da işletmenizden çok memnun kalacaktır. En önemlisi de bütün tamirler alanında uzman personeller tarafından gerçekleştiği için cihazlarınızı da ömür boyu aksilik yaşamadan kullanabileceksiniz.

 

Lazer Epilasyon Cihazı Üretim ve Teknik Servis Faaliyetleri

 

Lazer epilasyon cihaz üretim ve teknik servis faaliyetleri olarak, gerek üretim konusunda, gerekse de cihazların tamiri ve bakımı konusunda siz değerli müşterilerimize destek sunmaya devam ediyoruz. Lazer epilasyon cihazı, günümüz estetik kapsamında çok işlevsel ve son derece önemli bir estetik tedavi cihazıdır. Bu bakımdan da çok yaygın olarak tercih edilen bir tedavi yöntemi olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle bakımına ve cildine sonsuz önem veren kadınların tercihi olan lazer epilasyon tedavisi, oldukça sağlıklı bir şekilde gerçekleşir.

 

Sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de en yüksek standartlar da üretimini gerçekleştirdiğimiz cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde tertemiz cilde sahip olabileceğiniz gibi sağlıklı bir cildinizin olacağını da unutmayınız. Gerek üretim, gerek tadilat konusunda destek sunan ekibimiz, güler yüzlü bir anlayış ile sizlere 7/24 yardımcı olacaktır.

 

Lazer Epilasyon Cihazı Orijinal Yedek Parça Değişimi

 

Teknik servis alanında en önemli faktör orijinal yedek parça değişimidir. Her cihazda olduğu gibi lazer epilasyon cihazlarında da orijinal yedek parça değişiminin önemi büyüktür. Özellikle bir cihazda kullanılan orijinal yedek parça ne kaliteli ve dayanıklı ise cihazın ömrü de o kadar kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır. Bu bakımdan cihaz fark etmeksizin her cihaz da mutlaka orijinal yedek parçalar kullanılmalıdır.

 

Sahte veya kalitesiz bir yedek parça ile cihazın ömrü daha çok azalacağı gibi cihaz kalıcı olarak da arızalanabilir. Buna bağlı olarak lazer epilasyon cihazlarında da en önemli nokta orijinal yedek parça değişimidir. Lazer epilasyon cihazı kapsamında bütün kullandığımız parçalar ve malzemeler tamamen orijinaldir. Bu bakımdan asla şüpheniz olmadan teknik servisimizden memnuniyetle ve güvenle yararlanabilirsiniz.

 

 

Güzellik Merkezinin Vazgeçilmezi Lazer Epilasyon Cihazları

 

 

Güzellik merkezlerinin vazgeçilmezi olan lazer epilasyon cihazları, çok avantajlı ve cilt kapsamında oldukça yararlıdır. Özellikle lazer epilasyon cilt güzelliği bakımından son derece önemlidir. Bu bağlamda hemen hemen her kadının tercihi demek mümkündür. İşte bu nokta lazer cihaz üretimlerimiz ile güzellik merkezlerinin memnuniyetini sağladığımız gibi lazer cihazı ile cilt güzelliğine kavuşan kişilerinde memnuniyeti ve cihaza olan güveni kazanılır.

 

Memnuniyet ve özellikle güven sayesinde, milyonlarca güzellik adayı olan kadınlar da lazer epilasyon tedavisine başvururlar ve herkes sağlıklı cilde sahip olur. Şunu unutmamalısınız güzellikten de daha çok önemli olan bakımdır. Çünkü bakım olduğu sürece, daima güzel olmak da mümkün olacaktır. Lazer epilasyon cihazı teknik servis ve üretim merkezi olarak, sizlere teknolojik yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Gerek güzellik alanında, gerekse de sadece tüyleri gidermek ve sağlıklı bir yaşam için tercih edebileceğiniz lazer epilasyon cihazı, sizlere daima destek olacaktır.

 

Lazer Epilasyon Cihazı ile Mutlu Kalın!

 

En güçlü ekibimiz, donanımlı tesisatlarımız, hijyenik atölyelerimiz, son sistem teknolojik ekipmanlarımız ve daha fazlası ile teknik servis ve üretim alanında başarıları keşfetmeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz büyük bir memnuniyetle sunduğumuz her işlemden çok memnun kalacaksınız. Çünkü ekibimiz tamir ve üretim kapsamında her işlemde müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak çalışır. En iyi fırsat garantisi, orijinal yedek parça kullanımı, profesyonel ekipmanlar, alanında uzman mühendisler ve büyük bir güler yüz ile üretim ve tamir alanında başarılara imza atmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Lazer epilasyon cihazı kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler sayesinde, birçok kadın cilt güzelliğine başarılı bir şekilde kavuştu. Gerek teknik servis alanında, gerek lazer epilasyon cihazlarının üretimi alanında gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetler ile bütün güzellik merkezleri daha çok güzelleşecektir. Çünkü ekibimizin ürettiği tüm lazer epilasyon cihazları oldukça kaliteli olup, aynı zamanda teknik servis hizmetlerimiz de en iyisini yapar.

 

Detaylı bilgi ve iletişim için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment