Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Teknik Servis

Lazer Epilasyon Teknik Servis

Lazer Epilasyon Teknik Servis

 

Lazer epilasyon teknik servis, Günümüz tıbbi ve estetik alanında çok yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon cihazı,  kozmetik ve psiko sosyal bir problem olan cilt üzerinde ki bütün tüylerin giderilmesi için kullanılır. Işınların uyarılmasıyla lazer elde edilir. Tıbbi olarak ve estetik için pek çok alanda tercih edilir. Günümüzde çok sıklıkla uygulanan lazer epilasyon estetik operasyonu, diğer epilasyon türlerinden farklı olarak tamamen kalıcıdır. Aynı zamanda sağlıklı olması da en önemli tercih sebebidir.

 

Cinsiyet konusunda kadın ya da erkek fark etmeden kullanılabilir. İstenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlar. Ağda gibi standart yöntemlere göre acısızdır. Doğru cihazlarla ve uzmanlar tarafından yapıldığında oldukça etkili ve zararsızdır. Elbette lazer epilasyon kapsamında en önemli nokta da lazer epilasyon aletleridir. Üstelik en uygun fiyat ve güvencemizle siz değerli müşterilerimize garantili bir hizmet sunuyoruz.

 

Lazer Epilasyon Teknik Servis Hizmetleri

 

Alanında uzman ekibimiz, en kaliteli ve profesyonel lazer epilasyon cihazlarımız, lazer epilasyon cihazlarının tamiri ve onarımı kapsamında ki donanımlı ekipmanlarımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimize bağlı kalarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Cihazlarının üretimini, tamirini, onarımını ve bakımını gerçekleştiren firmamız, çok geniş alanda hizmet sunan bir firmadır. Lazer epilasyon teknik servis alanında hizmet sunan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak, bizim temel görevimizdir.

 

Siz değerli müşterilerimize her konuda destek sağlayacak ve cihazlarınıza çözümler üretecektir. Lazer cihazlarınızın sorunu her ne olursa olsun, alanında uzman personelimiz ile her sorun giderilecek ve sizlere eskisinden daha sağlam bir cihaz teslim edilecektir. Firmamız lazer epilasyon cihazlarının üretimi ve tamiri konusunda tecrübeli bir firma olduğu gibi bakım konusunda da oldukça tecrübelidir. Bundan dolayı ekibimiz her türlü lazer epilasyon cihazının periyodik bakımlarını da düzenli olarak gerçekleştirecektir. Unutmayın ki teknik servisimiz, her zaman sizinledir!

 

Lazer Epilasyon Üretim ve Teknik Servis Hizmetleri

 

Lazer epilasyon üretim ve teknik servis hizmetleri olarak, teknolojinin çığır açan en yeni lazer epilasyon cihazlarını üretiyor ve estetik merkezinizde ki her türlü ve her markada ki cihazların tamirini itinayla gerçekleştiriyoruz. Tamir ve onarım kapsamında lazer lamba değişimi, diyot bar değişimi, ıpl lamba değişimi, cihaz güçlendirme, orijinal yedek parça ve onlarca hizmet ile sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Özellikle lazer epilasyonların üretiminde kullandığımız bütün malzemeler ve parçalar, tamamen orijinal ve birinci sınıftır. Bu bakımdan sahip olacağınız her lazer epilasyonu, en yüksek standartlar da olacaktır.

 

Bu sayede siz değerli müşterilerimiz çok memnun olurken, sizlerin lazer epilasyon müşterileriniz ise her daim hizmetinizden memnun kalacaktır. Lazer epilasyon teknik servis hizmetlerimiz ile ayrıcalıklara da sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Özellikle ayrıcalıklar kapsamında ülkemizin en muhteşem estetik ürünlerine sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra teknik servis konusunda da alanında bilgili ve deneyimli bir ekip ve oldukça kaliteli orijinal yedek parçalar ile ayrıcalıklı olacağınız aşikâr bir durumdur. En önemlisi de teknik servis kapsamında herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda müşteri hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

 

Lazer Epilasyon Teknik Servis ile Çözümler Üretiliyor!

 

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmet sunan ekibimiz, her zaman kalite ve çözüm odaklı çalışmayı ön plana almıştır. Bu sayede hizmetlerimizden sizler memnun kalırken, arızalı olan epilasyon cihazlarınız çözüme kavuşacaktır. Üstelik kalıcı ve kaliteli olarak çözümüne kavuşacağını tekrar tekrar belirtmek isteriz. Firmamız lazer epilasyon teknik servis alanında büyük bir güç ile hizmet sunduğu gibi lazer epilasyon cihazlarının üretimi kapsamında da büyük bir güçle hizmet sunar.

 

Bu bağlamda lazer epilasyon cihazlarının üretimini ve satışını güler yüzlü ilkelerimize bağlı kalarak gerçekleştirirken, en yüksek sistemler ile her türlü lazer epilasyon cihazlarının tamirini, onarımını ve bakımını da gerçekleştiriyoruz. Siz değerli ve kıymetli müşterilerimize, çok geniş bir kapsamda hizmet sunduğumuz için işimizle gurur duyuyoruz. 

Detaylı bilgi ve iletişim için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment