Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

 

Günümüzde lazer epilasyon denilince ilk olarak kadınların gelmesi olağan bir durumdur. Elbette lazer epilasyon genel olarak kadınların tercih ettiği bir estetik tedavi yöntemidir. Fakat hakkında çok fazla bilgi verebileceğimiz buz lazer epilasyon sadece kadınların değil, erkeklerinde tercih edebileceği bir tedavi yöntemidir.

 

Günümüzde de pek çok erkek estetik adayı, buz lazer epilasyon tedavisini tercih ediyor. Peki, öncelikle hem kadınların hem de erkeklerin tercih edebileceği bu lazer epilasyonu nedir? Buz lazer epilasyonu, adından da anlaşıldığı gibi bu lazer ile yapılan, acısız ve çok kısa sürede uygulanabilen farklı bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide ki en önemli fark son teknoloji diyebiliriz. Çünkü buz lazer epilasyonu, çığır açan teknolojinin en yüksek standartlar gelişmesi ile meydana gelen bir kapsamdadır. Bu sebeple de tercih edilmesi kaçınılmazdır.

 

Alexandrite, Diode ve Nd: YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştiren buz lazer epilasyonu, estetik alanda son teknolojidir. 3 dalga boylu lazer teknolojisi ile çalışmaya başlayan bu epilasyon uygulaması, masaj rahatlığında ve çok kısa süren seanslar ayrıcalığı ile uygulama olarak yaptırılabilir.

 

Buz Lazer Epilasyon Cihazlarının Üretimi

 

Teknolojinin zirvesi olan FDA onaylı lazer sistemi olmaktadır.  Tamamen kalıcı ağrısız ve oldukça konforlu bir lazer epilasyon uygulaması olan buz lazer epilasyon cihazları, profesyonel firmamız olan Digital Kozmetik tarafından üretilmektedir. Sağlık kapsamında ki güzellik merkezleri için üretilen cihazlar, tamamen orijinal olup, estetik ve güzellik merkezleri içinde tamamen yasaldır. Bu bakımdan üretimini gerçekleştirdiğimiz bütün cihazlara siz değerli güzellik uzmanları ile sizde kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti adına ürettiğimiz bütün cihazlar sayesinde, herkes daha güzel cilde sahip olacaktır. Gerek erkek gerek kadınların tercih edebileceği bu cihazlar, alanında uzman mühendisler tarafından üretilmekte olup, bütün sağlık ve güzellik birimleri kapsamında da onaylıdır. Kaliteli güvenli ve garantili buz lazer epilasyon cihazlarının üretim faaliyetlerini yürüten firmamızdan, sınırsız destek alabilirsiniz.

 

Kıl köklerini ısıtma metodu ile etkili bir şekilde tahrip eden buz lazer epilasyon cihazları, oldukça avantajlı ve bir o kadar da kullanışlıdır. Buz lazer epilasyon cihazlarının üretimini gerçekleştirdiğimiz gibi teknik servis kapsamında da hizmet vermekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize eşsiz bir alışveriş ve güven deneyimi sunmaktayız.

 

Buz Lazer Epilasyon Cihazının Avantajları

 

  • Şok teknolojinin bir cihazıdır. Bu bağlamda oldukça hızlıdır. Buz lazer ile yapılan bir seans ortalama 35 dakika sürer.
  • Her mevsim olduğu gibi yaz sezonunda da bu uygulama yapılabilir.
  • Her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda her türlü kıl renginde etkili performans göstermektedir.
  • Buz lazer ile yapılan bir estetik tedavisinde acı ve ağrı gibi problemler kesinlikle yaşanmaz. Çünkü deride ki tüm kıllar, buz ile dondurularak yok edilir ve buna bağlı olarak kişi hiçbir şekilde acı veya ağrı hissetmez.
  • Cilt üzerinde herhangi bir tahriş ve lekeleme problemi yaratmaz. Güvenlik önlemleriyle ön plana çıkmaktadır.
  • Ortalama 4-6 seans optimum sonuç almak için gayet yeterli olacaktır.
  • FDA onaylıdır. Güzellik ve estetik merkezleri için tamamen yasaldır.
  • Konforlu bir masaj uygulaması gibidir. Kişiyi rahatlatır, gevşetir ve memnun kılar.
  • Alanında uzman mühendislerimiz tarafından tamamen kaliteli ve işlevsel olarak üretilir. Buna bağlı olarak gayet basit bir kullanımı vardır.
  • Güzellik uzmanlarını sevindirecektir. Çünkü bu cihazlar ile birçok güzellik ve estetik adayı başarılı sonuçlara imza atıyor.

 

Tamir ve Onarım

 

Güzellik ve estetik klinikleri için buz lazer epilasyon cihazları ürettiğimiz gibi buz lazer epilasyon cihazlarının tamirini ve onarımını da gerçekleştirmekteyiz. Özellikle tamir ve onarım kapsamında ki bütün işlemleri teknik personellerimiz gerçekleştirir. Teknik personellerimiz eğitimli ve geçmişten bugüne deneyimlidir.

 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bütün ekibimiz düzenli olarak eğitim de almaktadır. Özellikle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, buz lazer epilasyon cihazlarının herhangi bir probleminde bütün hassasiyeti ile çalışmakta ve her türlü problemi çok kısa bir süre de onarmaktadır. Ayrıca tamir ve onarım işlemlerinden ayrı olarak firmamız cihaz bakımı hizmetini de sizlerin memnuniyeti için sunuyor.

 

Buz lazer epilasyon cihazlarının düzenli olarak gerçekleşen itinayla bakımı sayesinde, her türlü problem önceden tespit edilir ve cihazın ömrü daha çok uzar. Buna bağlı olarak buz lazer epilasyonlarının düzenli olarak bakımı sayesinde, hiçbir aksilik olmadan daha sağlıklı bir tedavide her daim gerçekleşir. Buz lazer epilasyon cihazları tamir ve onarım kapsamında deneyimli ve eğitimli personeller, donanımlı ekipmanlar ve güler yüzlü bir anlayış sizinle olacak!

 

Garantili Bakım Hizmetleri!

 

Buz Lazer epilasyonda başlıklar cildi ütüleme işlemi gibi hareketlidir. Cildi ütüler gibi hareket halinde olmasından dolayı, yukarıda bahsettiğimiz gibi ütüleme epilasyonu olarak da bilinmektedir. Cildi ütüleme yöntemi ile kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu bağlamda kademeli ısıtma metodu ve aynı zamanda gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır. Buna bağlı olarak da buz lazer epilasyon ile tamamen ağrısız ve acısız bir estetik operasyonu gerçekleşir.

 

Üstelik sadece 30 ila 35 dakika da gerçekleşen estetik operasyonunda, rahatlık ve konforluk sizlerle beraber olacaktır. Elbette ki her cihazda olduğu gibi buz lazer epilasyon cihazlarında da düzenli bakım son derece önemlidir. Bakım olduğu takdirde cihazın ömrü daha çok uzayacaktır. Ancak bakımı hiçbir zaman yapılmayan bir cihaz, özellikle buz lazer epilasyonu gibi teknoloji kapsamında çığır açan bir cihaz aksilikleri de beraberinde getirecektir. Dolayısıyla teknik servis olarak buz lazer epilasyon cihazlarının bütün bakımlarını itinayla gerçekleştiriyor ve cihazlarınızı garanti altına alıyoruz.

 

Teknik Servis Firması

 Buz lazer epilasyonu veya bir diğer adıyla ütüleme epilasyonu, 4 mevsim uygulanabilen ve özellikle diğer epilasyon uygulamalarına göre daha farklı olan bir uygulamadır. Buz Lazer epilasyon seans sürelerini yarı yarıya kısaltan geniş boyutlu tedavi başlığına sahip olup, ortalama 35 dakika içerisinde buz lazer ile tedavi uygulanır.

 

Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlanır, hem de estetik adayı daha çok kısa sürede güzel bir cilde sahip olur. İşte bu nokta güzel bir cilde sahip olmanızı sağlayan firmamız da hem bu cihazların üretimini gerçekleştiriyoruz. Hem de bu cihazlar kapsamında teknik servis hizmeti sunuyor.

 

Üretim ve Teknik Servis Firması

Buz lazer epilasyon üretim ve teknik servis firması olarak, sizlere estetik alanında her konuda destek vermeye devam ediyoruz. Lazer epilasyon alanından desteğini asla esirgemeyen firmamız, her konuda size yardımcı olacaktır. Gerek üretim gerekse de teknik servis boyutunda siz değerli ve kıymetli güzellik uzmanlarına yardımcı olmak temel prensibimizdir.

 

Üretimden kaliteye, kaliteden teknik servise, teknik servisten müşteri memnuniyetine kadar geniş bir kapsamda hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Buz lazer epilasyonu üretim veya teknik destek için firmamızdan sınırsız bilgi alabilirsiniz. Genel bilgi, fiyat bilgisi veya teknik servis kapamasında bilgi almak için müşteri hattımız her daim hizmetinizdedir.

Leave A Comment