Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode lazerler normal lazer epilasyon cihazlarından biraz farklı olup, gayet avantajlı ve çok sıklıkla kullanılan estetik cihazlardır. Bu cihazlarda ki lazerin diode adı almasının en önemli sebebi, lazerlerin 810 nm dalga boyutuna sahip olmasıdır. Bu bağlamda günümüzde genel olarak 810 nm dalga boyuna sahip olan lazerlere diode adı verilir. Özellikle diode lazer alexandrite lazerden çok farklı bir kapsamda yer alır. Bu sayede kullanım açısından çok daha kolaylık sağlamakla beraber daha çok tercih edilmektedir.

Yani diode lazerler, alexandrite lazerlerden teknolojik boyut olarak çok farklı özelliklere sahiptir. En önemlisi de bir diode lazer epilasyon cihazı, her diode estetik kurumunda bulunmalıdır. Çünkü diode lazer epilasyon cihazları yüz, sırt ve kol bölgesinde en etkili ve profesyonel cihazlardır. Kişilerin tercih ettiği bölgelerde kullanılması hem iş yükünüzü azaltacak olup, aynı zamanda da doğru orantıda gelirinizi arttırması kaçınılmaz bir durum olacaktır.

 

Diode Lazer Epilasyon Nedir, Ne İşe Yarar?

 

Diode lazer epilasyon, bir çeşit estetik cihazıdır. Vücut üzerinde ki istenmeyen tüyleri gidermek ve kalıcı olarak yok etmek için kullanılan bir cihazdır. Günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen bu yöntem ile başarılı bir şekilde ve özellikle tamamen tüylerden kurtulmak mümkün olmaktadır. Bunun için sabırlı ve işinin ehli uzmanlarla beraber yapılması ön görülmekte olup, kesin sonuç vermesi için düzenli olarak işlem yapılması gerekmektedir. Böylelikle kişiler en iyi sonuçları kolaylıkla alabilmektedir.

 

Ülkemizde de diode lazerler kapsamında pek çok cihaz bulunuyor. Farklı markalarda ve modellerde de birçok estetik kurumunda muhtemelen karşılaşmışsınızdır. Özellikle estetik alanlarında çok sık tercih edilmektedir. Daha etkin tedavi sağlar ve kişide ki her bütün tüyleri vücuttan uzaklaştırır. Böylelikle cihazı kullanan kişilerin memnuniyet oranları doğru orantıda artacaktır.

 

Diode Lazer Epilasyon Cihazlarının Avantajları

 

  • Elbette pek çok avantajı mevcuttur. En önemli avantajlarından bir tanesi de bu cihazların kontakt veya hava soğutmalı modelleri bulunuyor.
  • Diode lazer ile yapılan her tedavi de kalıcı bir iz oluşmaz.
  • Kalın ve oldukça derin tüyler de faaliyeti daha fazladır. Bu özellikleri sayesinde, lazer epilasyon üzerine en başarılı cihaz diyebiliriz.
  • Koyu renk ciltler ile beraber, diode lazerler tüm cilt tiplerinde epilasyon yapılabilen lazerler arasında yer almaktadır.
  • Cihazın teknik özelliklerine bağlı olarak, cihazın pulse süresi de oldukça uzundur. Ancak pulse süresinin uzun olması, ince kıllarda faaliyeti düşürebilir. Bunun da çözümü elbette mevcuttur.
  • Pulse süreleri ayarlanabilen versiyonları da mevcuttur. Bu tip işlevi bulunan diode lazerler, ince tüylerde etkili olabilen en önemli lazerlerdendir.

 

Diode Lazer Epilasyon Üretimi

 

Cihazın üretimini gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindedir. Bildiğiniz üzere diode cihazlarının çok faydası olup, günümüzde de onlarca kurumda faal olarak kullanılan cihazlardır. Özellikle tüyleri çok başarılı bir şekilde aldığından ve deri üzerinde hiçbir şekilde kalıcı iz bırakmadığından, diode lazer cihazlarımız memnuniyetle tercih ediliyor. Bu da firmamızı bu konuda Türkiye’nin ilk ve tek firması yapıyor.

 

Siz değerli ve kıymetli müşterilerimiz de estetik işletmelerinizin daha başarılı olması ve bilhassa sağlıklı bir tedavinin gerçekleşmesi için firmamızın ürettiği diode lazer cihazlarına güvenle sahip olabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen ve oldukça avantajlı olarak karşımıza çıkan diode lazer epilasyon ürünleri ile sizler de avantajlı olacaksınız. Cihazın üretimini gerçekleştirdiğimiz gibi tek şık servis hizmetini sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

 

Diode Lazer Epilasyon Teknik Servis

 

Teknik servis hizmetleri olarak, eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile sizlere teknolojik alanda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Diode lazer cihazlarınızın markası veya modeli fark etmeksizin tamir ve onarım konusunda çözüm desteği sunuyoruz.

 

Üstelik en uygun fiyatlar ayrıcalığı ile gerçekleştirdiğimiz tüm tamir operasyonlarından çok memnun kalacaksınız. Çünkü operasyonlarımız daima başarılı olarak tamamlanmakta ve sizlere kullanılabilir bir diode cihaz teslim edilmektedir. Güler yüzlü personeller, son teknolojik sistemler, donanımlı ekipmanlar ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile daima hizmetinizdeyiz.

 

Teknik Servis!

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına yaptığımız çalışmalar saymakla bitmez. İşte bu nokta da sizlerin memnuniyeti her daim düşünüyor ve yerinde onarım ile kapınıza kadar geliyoruz. Bu sayede sizler hiçbir şekilde yorulmaz şiken ve özellilkle hiçbir şubemize gelmeden diode lazer epilasyon cihazlarınız işletmenizde onarılıyor.

 

Böylelikle hem zamandan tasarruf sağlıyorsunuz. Hem de diode lazer cihazlarının tamirini kendi ofisinizde seyredebileceksiniz. İşte bu nokta memnuniyetiniz daha da çok artacak ve firmamıza sağlıklı bir şekilde güvenebileceksiniz. Unutmayın ki güvenin sırrı, kaliteli ve güvenli bir hizmettir.

 

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Leave A Comment