Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

İstanbul Lazer Epilasyon

İstanbul Lazer Epilasyon

İstanbul Lazer Epilasyon Cihazı ürünlerinde yıllardır kalitesinden ödün vermeden sektörde söz sahibi durum da olan firmamız. Evalife sizlere yurt içinde ve yurtdışında hizmetlerini aralıksız olarak sunmaya devam etmektedir. Lazer epilasyon 1997 yılında onaylanmış ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için etkili bir yöntem durumundadır. Teknolojik yenilikler ile her geçen gün yeni yöntemler ile güçlenen lazer epilasyon sektörü. Tüm dünya da epilasyon çalışmalarında yaygın olarak tercih edilen yöntem olarak ön planda yer almaktadır. Ama günümüzde internet ortamında maalesef ki halen daha 10 yıl önce kullanılan epilasyon sistemleri ve metodları yer almaktadır. Teknolojinin her alanda hızla arttığı günümüzde eski bilgilerin insanları yanlış yönlendirdiğine ve bilgilerin her alanda güncelliğine inanmaktayız.

Lazer Epilasyon nedir ?

Lazer epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerden kurtulmak için önemli ve etkili bir yöntem olarak dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağrısız ve acısız olarak uygulanan bu yöntem kıl köklerine gönderilen belli dalga boylarında lazer ışınlarının verilmesiyle. Kıl köklerinin deforme olarak kurutulması ile yapılmaktadır. Kıllar ve tüyler köklerinden besin alarak uzadıkları için  köklerin deforme olması kuruması ile yeniden ortaya çıkması imkansız olmaktadır. Lazer epilasyon uygulaması ile yapılan düzenli seansların yapılması neticesinde tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır.

Lazer epilasyon ile vücutlarında istenmeyen bölgelerde ortaya çıkan tüylerden kurtulmak isteyen. Kişiler öncelikle bu işlemi yapacak olan epilasyon merkezleri hakkında bir ön araştırma yapmaları gerekmektedir. Bu araştırma neticesinde epilasyon merkezinin daha önceki uygulamalarda elde ettiği başarılar, ve uzmanlıkları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Bu işlemin arkasından belirlenen epilayon merkezi ile iletişime geçilir.  Epilasyon merkezi ve uzmanı istenmeyen tüylerin meydana geldiği nokta da bir inceleme yapar.

Lazer Epilayon Nasıl Yapılır ?

Bu inceleme kıl köklerinin yapısı ve kıl miktarı hakkında bilgi verir.  Ve bu bölgeye yapılacak epilasyon yönteminin belirlenmesi için bilgi verir. Daha sonra işlem için randevu tarihi ve kaç seans yapılacağı belirlenerek kişiye bu döneme kadar nasıl hazırlanması hakkında bilgi verilir. Epilasyon işlemi öncesinde kıllar jilet yada diğer yöntemler ile kısaltılır. Bunun sebebi ise lazer epilasyon işleminde gönderilen dalga ışınlarının direk kıl köklerine ulaşmasını sağlamaktır. Bu işlemde önemli olan ise ağda yöntemlerindeki gibi kılların direk kökten alınmaması gerekmektedir. Lazer epilasyon esnasında kılların sadece kısaltılarak görülmesi sağlanmalıdır.

Lazer epilasyon seansında kişinin ten ve kıl rengine göre verilecek ışın değeri ayarlanmaktadır. Kıl kökünü etkileyecek en uygun dozu ayarlamak en önemli unsur olmaktadır. Genellikle kıl köklerinin yoğunluğuna göre bu doz her bölge için ayr ayrı yapılmaktadır. Epilasyon sistemlerinde en başarılı sonuç doğru ayarlanılan ve doğru yapılan işlemler ile sağlanmaktadır.

Lazer epilasyon seanslarında süreç bölgelerin büyüklüğü ve kıl köklerinin yoğunluğa göre değişmektedir.  Lazer epilasyon ile kıl köklerinden tamamen kurtulmak 4 ila 8 seans ile mümkün olabilmektedir. Kişilerin ten rengi, kıl yoğunluğu ve bölgelerin büyüklüğüne göre farklılıklar gösterebilmektedir. Epilasyon işlemlerinin süresi ise  minik bölgelerde 5 dakika da tamamlanırken daha büyük bölgelerde ise 2 saat ve üzeri  olarak belirlenebilmektedir.

Lazer epilasyon cihazları ve lazer epilasyon yöntemleri günümüzde gelişerek yeni metodların ortaya çıkmasına ve başarı oranlarının artmasına neden olmaktadır. Bilinen ve yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon metodları şunlardır.

 • Buz Lazer 
 • Alexandrite Lazer
 • Nd:YAG Lazer
 • Diode Lazer
 • IPL (Foto Epilasyon)
 • Ev Tipi Aletler

Buz Lazer Epilasyon: Buz Lazer, 3 dalga boyunun gücüyle farklı derinliklerdeki kıl foliküllerinin içindeki tüm anatomik yapıları hedeflemektedir. Gelişmiş soğutma sistemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, yenilikçi bir sistemdir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde FDA onayına sahiptir ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir.

İstanbul Lazer Epilasyon Cihazı Çeşitleri

 Alexandrite Lazer Epilasyon: Pratik ve etkili bir yöntem olan Alexandrite lazer, teknik özelliklerinden dolayı sadece açık cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Tüylerin işlem sonrası yüzeyden hemen uzaklaşması, uygulama sonrası memnuniyeti arttırmaktadır.

Koyu tenli kişilerde bu lazerle uygulama yapmak yan etki ihtimalini artırmaktadır. Alexandrite lazerin yüz, boyun gibi bölgelerde kullanımı ince tüylerde artışa neden olabilmektedir. Bu bölgelerde kullanımı cilt tipi açık renk olsa bile önerilmemektedir.

Alexandrite lazer, melanin tarafından iyi tutulmaktadır. Bu nedenle sadece açık cilt tiplerinde kullanılabilir. Bu lazer sistemi, doğru seçilmiş kimselerde çok iyi sonuç verir. Fakat yüz gibi riskli bölgelerde tüy azalması yerine tüy artışına neden olabilir. Sırt, omuz, kol bölgeleri de bu lazerin etkinliğinin düşük olduğu bölgelerdendir.

Nd:Yag Lazer Epilasyon: Çok koyu cilt tipleri için geliştirilmiş bir sistemdir. Oldukça ağrılı olması ve diğer iki lazere oranla bu lazerin kullanım alanını kısıtlar. Çok dikkatle seçilmiş durumlarda, nadir olarak kullanılan bir lazerdir.

Diode, Alexandrite ve Nd yag lazerler epilasyon amaçlı kullanılan lazer sistemleridir. Her biri farklı durumlarda yani kişinin deri rengi, kıl tipi, uygulanacak bölgeye göre tercih edilebilmektedir. En iyi lazer sistemi diye bir kavram yoktur. Hepsinin yerine göre kullanımı, iyi sonuçların elde edilmesi için uygun olmaktadır.

İstanbul Lazer Epilasyon Cihazı

Diode Lazer Epilasyon:  Diode lazer, istenmeyen tüylerin azalmasını amaçlayan bir lazer tedavi yönetimidir. Diode lazer’in dalga boyu diğer lazer yöntemlerine göre daha uzun olduğu için. Koyu renkli tenlerde bile tedavi süresine göre değişiklik gösteren etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Diode lazer, 810 nm dalga boyundadır. Bu dalga boyu, Alexandrite lazere göre ciltte daha derine iner. Cildin derinliklerine rahat inmesi derinde kıl bulunan bölgelerde daha etkilidir. Diode lazer, dalga boyu uzun olduğu için koyu tenlerde bile rahatça uygulanabilir.

IPL Cihazları: Lazer epilasyon cihazlarında IPL teknolojisi ve Lazer teknolojisi farklılık göstermektedir. IPL cihazları kişiler tarafından Lazer epilasyon metodu olarak bilinse de bu bili yanlış bir bilgi olarak bilinmektedir. IPL sistemi yoğunlaştırılmış ışıl sistemleridir. IPL sistemi çevreye yoğun ışık yaymasından dolayı dokuya zarar verme riski bulunmaktadır. Dolayısı ile IPL cihazlarının yan etkisi bulunmaktadır. Lazer sisteminde ise çevreye her hangi bir ışın yayılmadan direk olarak hedef alınan bölgeye uygulanmaktadır.  Uzmanlar yapılan araştırmalar da merdiven altı olarak tabir edilen. Ve çinden gelen ucuz epilasyon cihazlarının kişilerin sağlıkları açısından tehdit oluşturuduğunu belirtmektedir.  Uluslar arası güvenlik sertifikaları ve standartları bulunmayan cihazlar kişilerin sağlığı açısın dan sorun oluşturmaktadır.

Ev Tipi Epilasyon Aletleri:  Ev tipi epilasyon aletleri de fiyatlarının uygun olmasından dolayı yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bu cihazlar ev ortamında kişilerin epilasyon uygulamalarında oldukça pratik ve kolaylık sağlamaktadır. Ama bu cihazlar ile yapılan epilasyon çalışmalarında genel olarak istenilen sonuçlar alınamamaktadır. Ve bu yöntem ile yapılan epilasyon işlemleri kalıcı değildir.

İstanbul Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Aşırı tıraş, cımbız ve ağda yapıyorsanız lazer epilasyon epilasyonunuz için mükemmel bir seçenektir. Lazer epilasyon, ışığı emen ve sonuçta saçı yok eden yüksek yoğunluklu ışığı saç köklerine gönderir. En çok yüz, bacaklar, çene, sırt, kollar, koltuk altı ve bikini hattındaki istenmeyen tüylerin giderilmesi için kullanılır. Kullanılan lazerler, çevreleyen cildi etkilemeden koyu ve kalın tüyleri seçici olarak hedefleyebilir. Lazerin her atımı bir saniyeden az sürer ve bir seferde birçok tüyü tedavi edebilir. Aslında, çeyrek büyüklüğündeki bir bölüm, bu bir saniyede işlenebilir. Üst dudağı tedavi etmek bir dakikadan az sürebilirken, sırt veya bacaklar bir saat kadar sürebilir. Üç ila yedi seanstan sonra, tedavi edilen bölgelerde muhtemelen kalıcı saç dökülmesi yaşayacaksınız.

Lazer epilasyon tıbbi bir prosedür olduğundan, Tıbbi Eğitim Almış ve  dermatologlar gibi gerekli uzman  kişiler tarafından yapılması önemlidir. İşlemden önce, tedaviden en az altı hafta önce her türlü koparma, ağda veya elektroliz işlemlerini sınırladığınızdan emin olun. Lazer, genellikle ağda veya yolma yoluyla alınan kıl köklerini tedavi eder. Ek olarak, tedaviyi daha az etkili hale getirebileceği ve / veya tedaviden sonra komplikasyonlara neden olabileceği için. Tedaviden altı hafta önce ve sonra güneşe maruz kalmaktan kaçınmak önemlidir.

İşlem sırasında, tedavi edilen vücut kıllarınızın cilt yüzeyinin birkaç milimetre yukarısına kadar kesilmesini bekleyin. Daha sonra, lazer darbelerinin sokmasına yardımcı olmak için tedavi edilen bölgeye topikal bir uyuşturma ilacı uygulanacaktır. Son olarak lazer, tedavi edilen saçın rengine, kalınlığına ve konumuna göre ayarlanacaktır. Prosedür başladığında siz ve teknisyen lazerlerden göz koruması kullanacaktır. İşlemden sonra topikal bir soğutma ajanı herhangi bir rahatsızlığı hafifletmeye yardımcı olacaktır. Daha sonra bir sonraki randevunuzu dört ila altı hafta sonra planlayabilirsiniz. Tedaviden sadece bir ila iki gün sonra tedavi edilen. Cildin güneş yanığı hissetmesini ve görünmesini bekleyebilirsiniz, ancak soğuk kompres kullanmak yardımcı olacaktır.

İstanbul Lazer Epilasyon Faydaları

Lazer epilasyon, istenmeyen vücut tüylerini bir daha asla tıraş etmek zorunda kalmamak için harika bir alternatiftir. Bir yıldan az süren tedavilerden sonra, istenmeyen vücut tüylerinize sonsuza dek veda edebilirsiniz

Haftada 3 kez tıraş olursanız, yaptığınız tıraş seanslarının toplamının 25 yılda 3.900’e ulaştığını biliyor muydunuz? Saçları daha hızlı uzayan insanlar daha da fazla tıraş olur. Tüm bu zamanı (ve parayı) tıraş için harcamayı dört gözle beklemiyorsanız, lazer epilasyon seansları mükemmel bir alternatiftir. Bu tedaviyi Tulsa, OK’deki Tulsa Cilt Yenileme’de sunuyoruz.

Peki kaç tane lazer tedavisi gerekli? Tıraştan birkaç bin daha az! Tam sayı, vücudunuza ve tedavi etmek istediğiniz bölgeye bağlı olacaktır. İşte kaç seansa ihtiyacınız olacağını belirlemenize yardımcı olabilecek bazı bilgiler.

Bu tedavi, istenmeyen tüylerden kurtulmanın etkili bir yoludur . Diğer tüy alma yöntemlerinin ulaşamadığı derinin derinliklerindeki kıl köklerini hedeflemek için son teknoloji ışık teknolojisini kullanır. Saç kökleri saç üretiminden sorumludur. Onları değiştirerek, bu tedavi size pürüzsüz, tüysüz bir cilt sağlayabilir.

İstanbul Lazer Epilasyon olarak kullandığımız FDA onaylı, tıbbi sınıf lazerler, kısa atımlarda oldukça odaklanmış bir ışık huzmesi yayar. Lazerler renge duyarlıdır ve ışığı saçınızdaki melanin pigmentine çeker. Saçınız ışığı emdiğinde ısıya dönüşür. Isı daha sonra saç kökünü değiştirir. Tedaviden birkaç gün sonra saçlar dökülecek ve folikül başka bir saç üretemeyecektir.

İstanbul Lazer Epilasyon Kalıcı Mı ?

İstanbul Lazer Epilasyon
İstanbul Lazer Epilasyon

Kesinlikle! Lazerlerin yaydığı ışık, çevredeki dokuya değil tüylerinize çekilir. Bu nedenle cildinize zarar vermeden tüylerinizi alabilir. Tedavi non-invazivdir ve kesinti gerektirmez. Medspadan çıktıktan hemen sonra işinize ve normal aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Diğer epilasyon yöntemleriyle karşılaştırıldığında bu tedavi aslında daha güvenlidir. Bir razer ile ara sıra kendini kesme riskini almana gerek yok. Tüy dökücü krem ​​yönteminde olduğu gibi cildinizi tahriş edecek kimyasallar yoktur. Ağda uygulamasından farklı olarak, lazer tedavileri, her bir tüyü sıcak ağda yoluyla kökünden çekme rahatsızlığını içermez. Ağda, ayrıca, özellikle yanlış yapılırsa, cildinizin üst tabakasını çekme riskini taşır.

Bu tedavi için birçok farklı lazer türü mevcuttur. En güvenli ve en etkili seçenek olduğu için GentleMax Pro lazeri kullanıyoruz. Tüylerinizi almak için iki farklı lazer kullanan çift dalga boyu teknolojisine sahiptir. İkili eylem lazerin etkinliğini artırır ve seanslarınızı diğer lazerlerden daha hızlı tamamlamamızı sağlar.

Bu tedavi, tüm cilt tiplerinden ve tonlarından insanlar için güvenlidir. Hem erkekler hem de kadınlar faydalardan yararlanabilir. Saçınızın rengi ile teninizin rengi arasında bir kontrast olduğunda en etkilidir. İyi haber şu ki bu, en koyu, en çok görünen tüylerde en iyi sonucu verdiği anlamına geliyor. Tedavinin etkinliğini artırmak için her seanstan önce güneşe maruz kalmaktan kaçının.

Herkesin farklı miktarda saçı vardır ve herkesin saçı farklı oranda uzar. Belirli bir bölgedeki tüm istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için, saç büyüme döngülerinize göre birden fazla seans planlamamız gerekir. Saç büyüme döngüleri hakkında her şeyi birazdan açıklayacağız! Herkesin vücudu farklı olduğu için ihtiyaç duyulan lazer epilasyon seanslarının sayısı kişiden kişiye değişir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Vücudun bazı bölgeleri diğerlerinden daha fazla seans gerektirir. Kadınlar için en yaygın tedavi edilen alanlar şunlardır:

 • Bacaklar
 • Koltuk altı
 • Yüz bölgeleri
 • Bikini hattı
 • Brezilya bölgesi

Bu alanların çoğu için 4-6 seans yeterlidir. Hastaların istedikleri sonuçları almak için 8 seanstan fazlasına ihtiyaç duymaları nadirdir.

Lazer epilasyon seansları yaptıran çoğu insan tüm istenmeyen tüylerinden kurtulmak isterken, bazıları sadece miktarı azaltmak ister. Saçlarını tamamen alması gerekmeyen kişilerin daha az seansa ihtiyacı vardır.

Örneğin, bazı erkekler yüzleri için bir veya iki seans ister. Tüm tüyleri ortadan kaldırmak yerine, bu sadece sayılarını azaltarak tıraş etmeyi kolaylaştırır. Onlar için avantajı, tercih etseler bile sakalı tutabilecekken, daha az razer yanması olacak olmasıdır.

İlk etapta neden birden fazla tedavi seansına ihtiyacınız olduğunu anlamak için saç büyüme döngülerini anlamak önemlidir. Hastalara lazer epilasyon seansları sunduğumuzda, tedavilerini tüy büyüme döngülerine göre planlayarak tüm tüylerin tedavi edilebilmesini sağlıyoruz.

Farklı Büyüme Aşamaları

Sahip olduğunuz her Tüy ve Kıl , döngüsel olarak aşağıdaki aşamalardan geçer:

 • Anagen: Bu aşamada saç aktiftir ve cildinizin yüzeyinin üzerinde görünür.
 • Katajen: Bu sonraki aşamada, saç aktif olarak büyümeden uykuda dinlenmeye geçiş yapar.
 • Telojen: Saç şu anda uykuda. Cildinizde kalır ama tabanın üzerinde durur. Bunun altında folikül yeni bir saç üretmeye başlar.
 • Eksojen Bu aşamada saç kendi kendine dökülür. Bir kez yok olduktan sonra, telojen aşamasında altında büyümeye başlayan yenisi yüzeye çıkabilir.

Herhangi bir anda, vücudunuzda eşzamanlı olarak var olan döngünün her aşamasında tüyleriniz olur. Bazı tüyler dökülürken, diğerleri sağlam bir şekilde yaşar. Bu, her zaman bir miktar görünür saça sahip olmanızı sağlar. Belli bölgelerde tüysüz olmayı tercih eden bizler için maalesef saçın sürekli varlığı istediğimiz şey değil.

İstanbul Lazer EpilasyonLazer epilasyon seansları anajen aşamasında olan tüylerin yok edilmesinde etkilidir. İlk seansınızdan sonra, başka bir seans yapmadan önce birkaç hafta bekleyeceğiz. Bu süre zarfında yeni bir saç grubu, tedavi edilebilecekleri anajen aşamasına girecektir. Bir seans gerçekleştirme sürecini tekrarlayacağız ve sonuçlardan memnun olana kadar bekleyeceğiz.

Lazer Epilasyon Seans Süresi

İstanbul Lazer Epilasyon Her seans saçlarınızın% 10 ila% 30’unu yok edebilir. Her seansta, aşamalı bir gelişme göreceksiniz. Her seansta maksimum kıl sayısını hedeflemek için en iyisi bunları 4 ila 6 hafta arayla aralıklandırmaktır. Bu, çoğu durumda seçtiğiniz bölgede bir yıldan daha kısa bir süre içinde tüylerden kurtulabileceğiniz anlamına gelir.

İlk seanslarını tamamladıktan sonra, çoğu insan yılda yalnızca bir veya iki kez rötuş tedavileri için gelmelidir. Bazı insanlar için daha da az rötuş gerekir.

Vücudun birçok bölgesi için bu tedavi yarım saatten daha kısa sürede tamamlanabilir. Bacaklar gibi geniş alanlar için medspada muhtemelen en fazla iki saatten fazla zaman geçirmenize gerek kalmayacaktır. Tıraş olduğunuzda, duşta fazladan 15 dakika geçirebilirsiniz. Tüysüz cildi korumak için önümüzdeki 25 yıl içinde 3900’den fazla tıraş olabilirsiniz! Her seferinde 15 dakikanızı alıyorsa, bu 58.500 dakikayı boşa harcıyorsunuz demektir!

Tüy dökücü kremleri kullanarak geçireceğiniz süre yaklaşık olarak tıraşla aynıdır ve işlemin aynı sıklıkta tekrarlanması gerekir. Ağda işlemi daha seyrek yapılır, ancak sonuçlar kalıcı değildir ve randevunuza gitmek için zamanı hesaba katmanız gerekir. Lazer tedavileri ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak için her yıl sadece yaklaşık 6 başlangıç ​​seansına.  Ve bir veya iki rötuşa ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde, bu yöntemin ne kadar zaman kazandırdığını görebilirsiniz.

Bir ömür boyu tıraş, ağda veya tüy dökücü krem ​​kullanmak için çok sayıda ürün satın almanız gerekir. Jilet , tıraş kremi, tıraş kremi, tüy dökücü kremler ve ağda randevuları satın alma. İhtiyacını ortadan kaldırmak, lazer tedavisi alma maliyetini karşılamaktadır. Örneğin, ömür boyu tıraş büyük rakamlara mal olabilir. Daha kalıcı sonuçlar elde etmek için lazer tedavilerini kullanarak bu parayı bütçenizden “azaltabilirsiniz”.

İstanbul Lazer Epilasyon

Tıraş, ağda ve tüy dökücü kremlerin tümü cildi tahriş eder. Kesiklere, yanıklara, kızarıklığa, batık kıllara ve razer yanmasına neden olabilirler. Bu olumsuz etkiler, pürüzsüz bir cildi korumak için bunlara neden olan yöntemlerin sık sık tekrarlanması gerekmesi gerçeğiyle artmaktadır. Lazer tedavisi yaptırmak cildinizi jilet, sıcak ağda ve / veya saç çözücü kimyasalların sürekli uygulanmasından kurtaracaktır.

Ne kadar sıklıkla bir şort veya mayo giymeye başladınız, ancak tıraş olmayı unuttuğunuzu fark ettiniz? Lazer tedavisi ile istenmeyen tüylerden kurtulduğunuzda asla tıraş olmayı hatırlamanız gerekmez. Plaja gidebilir, kısa kollu giyinebilir ya da saçınızı düşünmeden gününüzü geçirebilirsiniz.

İstediğiniz epilasyon sonuçlarını almak için kaç lazer tedavisine ihtiyacınız olduğunu belirlemek istiyorsanız, sizinle bir konsültasyon planlayabiliriz. Cilt tipinizi ve saçınızın mevcut durumunu değerlendirebiliriz. Hangi alanlarda tedavi olmak istediğiniz hakkında sizinle konuştuktan sonra, size doğru sayıda tedavi önerebiliriz.

Peki, istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak için kaç lazer epilasyon seansı gereklidir? Cevap kişisel ihtiyaçlarınıza bağlıdır, ancak çoğu insan ilk tedavisini 4-6 tedavi içinde bitirebilir.

İstanbul Lazer Epilasyon Seanslar yapıldığında istenmeyen tüylerin olmadığı bir hayatın sayısız faydasından yararlanacaksınız. Cildiniz daha sağlıklı olacak çünkü sürekli tıraş, ağda veya tüy dökücü krem ​​kullanmanın tahrişini yaşamayacaksınız. Ne zaman tıraş olmanız gerektiği konusunda endişelenmeden istediğiniz kıyafeti giyebileceksiniz. Avantajlar bütçenizi de kapsayacak, çünkü tüy alma ürünlerine para harcamanıza gerek kalmayacak.

Leave A Comment