Türkiye'nin Tek Resmi ve Ana Yetkilisi EVALife
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon
+90 544 224 80 73
info@evalife.com.tr
Çarşı Mahallesi Yazar Sokak No:8A Kartal/İstanbul
Eva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer EpilasyonEva Life Diode Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Uygulaması

Lazer Epilasyon Uygulaması

Lazer Epilasyon Uygulaması; İstenmeyen tüyler konusunda endişelenmekten bıktıysanız, sonundaLazer Epilasyon Uygulamasına ciddi bir önem vermek isteyebilirsiniz. Muhtemelen birkaç hızlı lazer tedavisine girmenin ne kadar güzel olacağını düşündünüz. Ve bir daha asla tıraş, ağda veya istenmeyen tüyleri yolma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Evalife Lazer Epilasyon Cihazı  pek çok kişinin istenmeyen yüz veya vücut tüylerinden sonsuza kadar kurtulmasına yardımcı olduk. Ve size de yardımcı olabiliriz.

Lazer Epilasyon Uygulaması

İstediğiniz zaman lazer epilasyon randevusu planlayabilseniz de, en iyisi bu işlemi Ekim ve Nisan ayları arasında gerçekleştirmektir. Aksi takdirde lazer epilasyon sezonu olarak bilinir. Tıpkı yaz aylarının özgürce giyinmenin en iyi zamanı olduğu gibi, kış ayları da lazer epilasyon yaptırmak için en uygun zamandır.

Kış aylarında, yanlışlıkla güneşte çok fazla zaman geçirip bronzlaşmanız çok daha az olasıdır. Bu neden önemli? Çünkü güneş yanığı veya bronzlaşmış cilde lazer epilasyon yapılamaz. Hafif güneşte kalmış veya hafif bronzlaşmış ciltler için bile tavsiye edilmez.

Lazer Epilasyon Uygulaması normal, doğal renginden daha koyu olan ciltte yapıldığında, cildinize zarar verebilecek hatalı lazer ayarları riskini artırır.

Aynı şekilde lazer epilasyon sonrasında da uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. Çünkü lazer tedavi alanını daha hassas ve UV hasarına duyarlı hale getirir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

Bu nedenlerden dolayı, cildinizi ilk tedavinizden önceki haftalarda güneşe maruz kalmaktan korumak. Ve tüm tedavi döngünüz boyunca tutarlı güneş koruma önlemleri almak iyi bir fikirdir. Çoğu insan için bu görevi kış aylarında başarmak çok daha kolaydır.

Lazer Epilasyon Uygulaması , aktif büyüyen kıl köklerini hedefler, ancak bu kökleri yalnızca folikülün kendisinde bir miktar kıl varsa hedefleyebilir. Bu, işlemin cilalanmış, toplanmış veya tüy dökücü kremle temizlenmiş alanlarda işe yaramayacağı anlamına gelir. Çünkü bu temizleme yöntemleri tüyleri kökünden çeker ve lazerin odaklanacağı hiçbir şey bırakmaz.

Lazer epilasyon için hazırlanmanın en iyi yolu, randevunuzdan bir veya iki gün önce tedavi bölgesini tıraş etmektir. Kalan büyümeniz, cildinizin yüzeyine, lazer enerjisinin neredeyse tamamı kısa kirli sakaldan aşağı ve foliküle yönlendirilecek kadar yakın olmalıdır.

Daha sıkı bir epilasyon uygulamasına alışkın olduğunuz sıcak yaz aylarında, size istediğiniz pürüzsüz, tüysüz cildi veren. Ağda ve diğer uygulamalardan kaçınmak daha zor olabilir. Kış aylarında bu işlemden geçmek, bu inatçı bölgeleri kapatabileceğiniz anlamına gelir. Ve bu istenmeyen tüyleri kökünden koparmak için daha az cazip olursunuz.

Lazer Epilasyon

Geç sonbahar veya erken kış, tipik olarak tamamlanması birkaç ay süren lazer epilasyon işlemine başlamak için ideal bir zamandır. Son seansınızı bitirdiğinizde tüysüz ve mayonuza hazır olacaksınız, tıpkı ılık hava geldiği gibi.

Lazer Epilasyon Uygulaması  tamamlanması, tüylerinizin döngüsel olarak uzaması nedeniyle birkaç ay sürer. Saçınızın geçtiği üç büyüme evresinden – anajen, katajen ve telojen – tek aktif büyüme aşaması anajendir.

Unutmayın, lazer yalnızca aktif büyüyen kıl köklerini hedef alır. Böylece ilk seansınızda katajen veya telojen fazında olan saç kökleri tedaviden hiç etkilenmeyecektir.

Tedavinin belirli bir bölgedeki tüylerin çoğundan kurtulmasını sağlamak için, zamanla birden fazla lazer epilasyon seansına ihtiyacınız olacak. Çoğu hasta, her seansta dört ila altı hafta arayla yapılan. Bir dizi üç ila altı lazer epilasyon tedavisinden sonra tam ve kalıcı sonuçlar görür.

Başlamaya hazırsanız, şimdi tam zamanı. Eva Life Lazer Epilasyon cihazı ile farkı görebilirsiniz. Bugün ofisimizi arayın veya kullanışlı çevrimiçi rezervasyon aracımızı kullanarak randevu alın.

 

Leave A Comment